Registrace postavy Chat Vstup do hry Hlavní strana Přihlásit se
Zpět na články
Konec akce: Halloween na hradu Bald
Halloweenská oslava na Baldu byla krátce po tombole narušena teroristickým útokem který si vyžádal několik životů. Málokdo ale ví, že to nebyl tak teroristický ale akce Svaté Inkvizice doufající v zadržení co nejvíce nadpřirozených.K místu byli přivolány záchranné složky. Mimo přibližně třiceti nadpřirozených které si inkvizitoři odvezli na základnu zde přišlo několik lidí o život. Konkrétně sedm lidí při výbuchu katakomb, deset jich je vážně zraněných a bojuje o život v nemocnici a dalších patnáct lidí je dosud nezvěstných - neví se kolik jich je ještě v suti po odpálených katakombách a kolik se jich ztratilo v podzemí při snaze o útěk. Ostatní účástníci oslav utrpěli šok nebo drobná zranění, nejsou ale v ohrožení života.
________________________________________________________________________________________________________________________

Akce byla ukončena trochu dříve než bylo plánováno..na intenzitě a zábavnosti jí ale zkrácení určitě neubralo. :D Díky všem zúčastněným, snad jste se bavili <3 Těšte se na další akci. :)
02/11/2020